Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vis middag KBO vereniging Sint-oedenrode.

terug naar overzicht

Zaterdag, 3 augustus 2019

Vrijdag middag 2 augustus ,wist de heer Foolen de grootste vis te vangen tijdens de vis middag van KBO vereniging Sint-oedenrode. De tweede grootste vis is gevangen door de Heer Bekkers . De deelnemers die nog nooit of weinig ervaring hadden met vissen werden bijgestaan door leden van ERHV hengelsport vereniging. Het was een geslaagde middag naar ieders tevredenheid. Het lok voer en het aas was beschikbaar gesteld door Dieren speciaalzaak de Borchmolen .

Voor foto,s van deze middag  KLIK HIER